Spojte sa s nami

+421 905 863 288

nastenu@nastenu.sk

M. Bazovského 6

Sledujte nas:

 

Služby

Poradenstvo – výber obrazu

Niekde sa hodia veľké, štvorcové tvary, do menších miestností zase viacero malých obrazov, a na dlhé chodby sa zase hodia úzke a dlhé dekorácie.

Komplexne riešenie interiéru

Navrhneme Vám komplexnú dekoráciu priestorov a ich zladenie. Od farieb stien, podlahy, druhu nábytku až po výber obrazov, osvetlenia a doplnkov.

Ukážky pred a po

Vizualizácie robíme priamo do fotiek vášho interiéru. Robíme ich čo najpodobnejšie skutočnosti – takže vždy viete, aký bude presný výsledok.

Odborná montáž

Robíme montáže u zákazníka aj väčšie – galérie, reštaurácie, penzióny, kancelárie, i byty. Namontujeme vám závesné systémy na obrazy, tapety.

Poradenstvo – výber rámu

Ku každému obrazu sa hodí viacero rámov. Ale je treba brať ohľad, kde bude obraz visieť a aké materiály sú už v interiéri použité. Samozrejme aj aké rámy sa vám páčia.

Ambientné osvetlenie

Aby ste mali tú správnu atmosféru a profesionálne nasvietenie obrazy. Závesný systém s osvetlením ponúka variabilitou a profesionálne nasvietenie každého obrazu.

Farebné poradenstvo

Navrhneme vám komplexnú dekoráciu priestorov od  farby stien, podlahy, nábytku až po výber obrazov, osvetlenia a bytových doplnkov. Tak by všetko ladilo.

Obrazová galéria

Vytvoríme obrazovú galériu z viacero obrazov našich alebo vašich motívov. Navrhneme tak aby vytvorilo jeden celok. ktorý porozpráva váš príbeh.

Neváhajte sa opýtať!

Služby dizajnéra

Interiérový a obrazový ateliér, tvoriaci originálne a moderné obrazové motívy od roku 2005. Každý motív prispôsobíme jedinečnosti priestoru tak, aby spolu krásne ladili.

a

Obmedziť nás môžu len hranice našej fantázie a veľkosť rozpočtu